Yeni Makus Albümü Huzurlarınızda: Imprinted

Makus 2020’nin Başlarında Satandizzy Tarafından Başlatılmış Bir Doom/Gothic Metal Projesidir,

Öncelikle Tek Kişi Olarak Düşünülen Projede Sonradan Sercan Çetin İle Ortak Alınan Karar Doğrultusunda Makus Projesi Tam Anlamı İle Başlamış Oldu.

2021 Şubat Ayında Söz Ve Müziği Satandizzy’e Ait Olan İlk Single “Yalnız” Yayımlandı.Sözler’de Öncelikli Olarak Çevrede Veya Gündemde Görüp Etkilenilen Şiddet,Ölüm,Vahşet,Acı,Keder Konuları Ele Alındı.

İlk Tekli Yalnız Yayınlandığında İlk Adım Atıldı,Sonrasında 1,5 Aylık Biir Aranın Ardından İkinci Single Olan “Pain Is Like An Ocean”ı Yayınlandı.Çalışmalara Bakıldığında Bir Kadın Elinin Değebileceği Kanaatına Varıp Hilal Türker İle Görüşüp Anlaşıldı.

Hilal,Makusun Clean Kadın Vokali Olmasının Yanı Sıra Aynı Zamanda Makus’un Albümün’de Sözlerin Kendine Ait Olduğu Bulgarca Dilde Olan Zagubikh Vsichko’daki Brutaller’de Hilal’e Ait.

Covid-19 Eşliğinde Ve Bazı Zorluklarla Savaşılan 1,5 Senenin Sonunda İlk Albüm Projesini Tamamladık Ve 15 Eylül 2021’de 1 Türkçe,1 Bulgarca Ve 1 İntro Olmak Üzere 9 Şarkıdan Oluşan “Imprinted” Albümü Yayınlandı.

Henüz Yolun Yarısı Denilebilir,Yakın Zamanda Çalışmaları Yapılacak Olan Turne,Konserler Ve Birkaç Extra Plan Eşliğinde Siz Değerli Dinleyicilerin Karşısına Çıkmayı Hedefledik.

https://open.spotify.com/album/3QTXJYxsQjWNP0LNPPHwlC?si=KKAnK6WcRlqigXF6X4W6Yg&utm_source=whatsapp&dl_branch=1

likeheartlaughterwowsadangry
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Erişim engellendi !