Türkiye’nin Melodik Death Metal gruplarından Desecrate, Kingdom albümünün ikinci videosunu “Chaos” isimli şarkıları için yayınladı.

Dünyanın her yerinde insanlar acı çekiyor. Bu şarkı onların Manifestosu. Güçlerini orantısız kullananlara karşı çıkın!” Sloganıyla harekete geçen Desecrate, 17 Temmuz 2020 yılında WormholeDeath Records etiketiyle çıkarttıkları “Kingdom” adlı albümlerinden ‘Chaos’ isimli şarkılarına bir video klip yayınladı. Türkiye’de ki mevcut pandemi koşulları çerçevesinde sinematografi olarak sade fakat çarpıcı görüntüler içeren bu klip, Dünya’da geçmişten beri süregelen ve şu günlerde Dünya’da gerçekleşen önemli olaylardan arşiv görüntüler ile dikkat çekiyor.

Kingdom a ne lbüme başta Spotify, Apple Music, Deezer, Amazon Music olmak üzere bütün dijital platformlardan erişebilirsiniz. Albüme aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://orcd.co/wb1kdmx

Biyografi Oğuz Bulgurlular ve Akcan Ergin tarafından kuruldu. 2006 yılında 4 parçalık Gods Are Crying adlı bir demo yayınlayan grup 2009 yılında aynı isimle bir E.P. yayınladı. 2016 yılında Black Mask, 2017 yılında Schizophrenia ve2018 yılında War isimli 3 single y ayınlayan grup aynı sene Schizophrenia isimli bir de albüm yayınladı. Konser playlistleri kendi şarkılarından oluşan Desecrate’in son kadrosu Oktay DEMİRCİ (Vokal), Oğuz BULGURLULAR (Gitar), Batuhan BULGURLULAR (Gitar), Vahit TANIK (BASS) ve Akcan ERGİN (D avul)’den oluşmaktadır.

Kapak Görseli & Şarkı Listesi

1 Narcissus– 2-Chaos  3-FTS 4-Loneliness is the Kingdom 5-Warchant 6-Cold of Death 7– Shadows Witch 8 My Darkness

 

likeheartlaughterwowsadangry
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Erişim engellendi !