The Smoking Kills Company’den White Rose dinleyiciyle buluştu

Merhaba.

Ve sonunda bir gün gecikme ile uzun zamandır üzerinde çalıştığım, izlediğim en güzel şey olan #mrrobot dizisi alternatif soundtracki olması hayali ile şarkılarını yazdığım #whiterose albümüm yayında. #whiterose şarkı formuna en çok yaklaştığım albüm oldu. Albümün öncülü olan #thheyellowbird ‘ü  bir hafta önce tekli olarak paylaşmıştım sizinle. Bu yeni sound için gerekten heyecanlıyım. Synthwave’den Dream Pop’a, Lo-Fi’dan Post-Rock’a kadar dizinin hikayesine uygun pek çok janrda şarkı var albümde. Ne büyük bir mutluluk ki dizinin yaratıcısı Sam Esmail albümü dinledi ve iyi dileklerini iletti.

Albümde bana Türkiye’li müziyenler Makbush ve Gülşah Yönel eşlik ettiler. Makbush iki şarkıda doğaçlama vokal yaptı. Gülşah ile The Illuson of G.‘yi birlikte yazdık. Vokalleri ve synthleri ile şarkıya ses verdi. Şarkı, sevgili dostum Gülşah’ın Verum Roman’ı okuduktan hemen sonra gördüğü bir rüyanın hikayesi. Ayrıca Shayla’s Mourn‘a harika bir dark techno remix yaptı.
White Rose albümü, dizinin harikulade kahramanlarının başlayan ve biten hikayeleri yanında, serinin bütün hikayesini parça parça anlatan şarkılardan oluşuyor. Albümde 14 şarkı var. The Illusion of G., The Yellow Bird ve Yesterday Will Be Beautiful  için birer klip yayınlayacağız. Ayrıca yönetmen kızım Haru Tosun There is No God için bir kısa film çekecek.
Albümde tüm şarkıların mix, mastering, kompozisyon ve enstrümanların çalımı bana ait. Kayıtları La Casa del Arbol’de Velencia’da yaptık. Bence harika bir albüm oldu. Umarım siz de sever ve ilgi gösterirsiniz.
White Rose’un fikir sürecinden itibaren benimle olan, fikirlerini hiç bıkmadan benimle paylaşan, seven, destek veren ve yüreklendiren, güvenen, sesini ve sözünü katan, plak şirketim @ctmusicproductionltd ‘ye, albüme sesini, kalbini, ruhunu ve sözünü katan gizli süper kahramanım, bir numaralı fanı olmaktan büyük mutluluk duyduğum #makbush ‘a, albümün her yerinde ayak sesleri, kalp atışları olan, dokunduğunu altına çeviren simyacı Gülşah Yönel’e, canlarım Efza Yordamoğlu, Cem Korkmaz, Arda Yiğit, Serkan Çakmak, Diego Patán, Boniey Mselle ve özellikle profesyonel perspektifi ve on yıllara dayanan tecrübesi ile yol göstericim olan Beyza Cumbul ‘a çok teşekkür ederim.

likeheartlaughterwowsadangry
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Erişim engellendi !