The Smoking Kills Company ilk tekli yayında; “The Yellow Bird”

Serkan Tosun’un ifadeleriyle;

Mart ayında Introduction to Humanity mahlası ile yayınladığım son teklinin üzerinden epeyce uzun bir zaman geçti. Araya sizinle daha önce bilgisini paylaştığım ikinci romanım sıkıştı. Haziran ayında VERUM Roman basıldı ve ilk baskısı tükendi. Bu sebeple çok mutluyum. Ayrıca kitabın ben ve yönetmen Cem Korkaz tarafından senaryolaştırılan aynı isimli filmi de Aralık ayı gibi tamamlanacak.
Şimdi sizinle yeni performans ve kayıt projem olan The Smoking Kills Company‘yi paylaşmak istiyorum.
İkinci yılını dolduran Introduction to Humanity projemde süreç içerisinde iki ayrı sound oluşmaya başlamıştı. Experimental ve ambient sound ile elektronik sound. Bu iki ayrı karakteri festivallerden gelen uyarılar sebebi ile ayırmaya karar verdim. The Smoking Kills Company‘nin doğumu böylece gerçekleşmiş oldu.
Introduction to Humanity mahlası ile başladığım ve üç tekli yayınladığım Mr.Robot alternatif soundtrack albümümü, The Smoking Kills Company ile tamamlamış oluyorum. Albümün ilk teklisi The Yellow Bird geçtiğimiz Cuma yayınladı. Londra merkezli CT Music Production etiketi ile yayınlanacak olan White Rose albümü ise  22 Ekim’de bütünü ile yayında olacak. 2022 başında on konserlik bir İngitere turnesine çıkacağım. Albümün lansmanı ise 4 Kasım’da Valencia’da yapılacak.
Albümde bana Türkiye’li müziyenler Makbush ve Gülşah Yönel eşlik ettiler. Makbush iki şarkıda doğaçlama vokal yaptı. Gülşah ile The Illuson of G.‘yi birlikte yazdık. Vokalleri ve synthleri ile şarkıya ses verdi. Şarkı, sevgili dostum Gülşah’ın Verum Roman’ı okuduktan hemen sonra gördüğü bir rüyanın hikayesi. Ayrıca Shayla’s Mourn‘a harika bir dark techno remix yaptı.
White Rose albümü, dizinin harikulade kahramanlarının başlayan ve biten hikayeleri yanında, serinin bütün hikayesini parça parça anlatan şarkılardan oluşuyor. Albümde 14 şarkı var. The Illusion of G., The Yellow Bird ve Yesterday Will Be Beautiful  için birer klip yayınlayacağız. Ayrıca yönetmen kızım Haru Tosun There is No God için bir kısa film çekecek.
Albümde yine tüm şarkıların mix, mastering, kompozisyon ve enstrümanların çalımı bana ait. Kayıtları La Casa del Arbol’de Velencia’da yaptık. Bence harika bir albüm oldu. Umarım siz de sever ve ilgi gösterirsiniz.
  1  Once Upon a Time 04:21

  2  At The Beginning of Nothing 04:37  (Ft. Makbush)
  3  The Illusion of G. 04:54 (Ft. Gülşah Yönel)
  4  The Lords of Tyrell Wellick 04:08
  5  There is No God 03:48
  6  My Heart Was Frozening in Limbo 02:48
  7  My Dear Olivia 04:17
  8  I Love White Rose 03:47
  9  Little Janice 02:45
10  Shayla’s Mourn (Gülşah Yönel Remix) 04:47
11  The Yellow Bird 04:21
12  Yesterday Will Be Beautiful 04:50
13  66th Sonnet of Ray Heyworth  01:54

14  At The End of Nothing  05:15  (Ft. Makbush)

Bunca kaosun içerisinde, bir müzisyen saygı görmekten başka ne isteyebilir ki.

likeheartlaughterwowsadangry
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Erişim engellendi !