Tarık Koray’dan yeni single; “Moondance”

Pandemi sürecinin yarattığı sosyal mesafelerin arasında üretim hayatını sürdürmeye devam eden Tarık Koray mesafelerin, şartların ve salgının arasından sıyrılıp dinleyicileri ayda dans etmeye davet ediyor.

Bir süredir üzerinde çalıştığı son çalışması “Moondance” geçtiğimiz günlerde single formatında dijital platformlarda dinleyiciyle buluştu.

Eğitim hayatına Ankara Koleji’nde başlayan, Amerika’da eğitim gören ve sonrasında Boğaziçi Üniversitesi’nde eğitimini tamamlayan Tarık Koray sonrasında reklam ve otel sektöründe iş deneyimi edindi. Bu deneyimleriyle de müzik ve hizmet sektörüne yenilikler getirdi.

Bu yeniliklerden bahsetmek gerekirse 35 yılı aşan profesyonel müzik kariyerinde Tarık Koray, 90’lı yılların efsane mekanı She Bar’ı kurmuş, Türkiye’de ilk Beach Club konseptinin mimarlarından biri olmuştur.  Moda dünyasının önemli markası Elle dergisinde 12 yıl müzik editörlüğü yapmış, yurt dışında ve Türkiye’de birçok üst düzey müzik organizasyonlarında bulunmuş, halen bazı kaliteli marka, mekan ve otellere bu hizmeti sunmaya devam etmektedir.

 

 

likeheartlaughterwowsadangry
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Erişim engellendi !