Solomun’un Yeni Teklisi “The Center Will Not Hold” Çıktı!

Elektronik müziğin en ünlü isimlerinden Solomun, yeni teklisi The Center Will Not Hold’u müzikseverlerin beğenisine sundu. Türkiye’de GRGDN Müzik’in temsil ettiği NINL etiketiyle yayınlanan şarkı, çok yakında çıkması beklenen Nobody Is Not Loved albümünün de bir parçası. 

 

Bosnalı-Alman sanatçı Solomun, peşi sıra çıkarmaya devam ettiği parçalarına The Center Will Not Hold ile bir yenisini ekliyor. Ünlü DJ, uzun zamandır beklenen yeni albümünde yer alacak olan ve albümün geçtiğimiz aylarda yayınlanan ilk üç parçası “Tuk Tuk”, “Kreatur der Nacht” ve “Home”u takip eden The Center Will Not Hold ile dans pistlerine geri dönüyor. 

 

Solomun’un yeni çıkışı The Center Will Not Hold, melankoliyle enerjinin birlikte harmanlandığı taptaze bir deneyim. Oldukça yumuşak ve nazik başlangıcına yeni elementler ekleyerek devam eden parça, tıpkı bir yağmur ormanında, bir yapraktan damlayan suyun süzülüp düşerek bir dereye, akarsuya, bir dalgaya dönüşerek büyümesi gibi ilerleyerek bambaşka bir boyut alıyor. Şarkı en heyecan verici noktasına geldiğinde ise yavaşlayıp alçalıyor; fakat bu yalnızca müzik şöleninin doruğuna daha büyük bir güçle ulaşabilmek için.

 

The Center Will Not Hold, çıkacak olan yeni albüme doğru giden bu heyecanlı serüvenin en yeni durağı. 12 parçadan oluşacak olan Nobody Is Not Loved albümü, Jamie Foxx, Planningtorock, Zoot Woman, Anne Clark gibi pek çok ünlü isimle yapılan iş birliklerini de içeriyor.

 

2009’da yayınladığı ilk albümü Dance, Baby’den bu yana çok sayıda başarıya imza atan ünlü DJ, elektronik müziğin en çok tanınan ve sevilen isimlerinden biri. Dünyaca ünlü müzik festivalleri Coachella, Tomorrowland, Time Warp gibi organizasyonlarda pek çok kez sahne almasının yanı sıra Depeche Mode, Lana Del Rey, Leonard Cohen gibi sanatçıların şarkılarına yaptığı remixlerle de tanınan Solomun, çıkardığı her yeni şarkıyla ününe ün katmaya devam ediyor. En İyi Dj, En İyi Yapımcı, En İyi Melodik House Dj ödüllerini birden fazla kez kucaklamış olan Solomun, İstanbul’da verdiği konserinde muhteşem setleriyle dinleyicilerine harika bir müzik deneyimi yaşatmıştı. 

Daha detaylı bilgi için

https://www.grgdn.com/en

Instagram

https://www.instagram.com/solomun/

Twitter

https://twitter.com/solomunmusic?

Facebook https://www.facebook.com/SolomunMusic/

YouTube

https://www.youtube.com/channel/UCN8v8tNOCmaZaN-t4ynDdEA

likeheartlaughterwowsadangry
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Erişim engellendi !