Sezen Cin Özdemir’in yorumladığı ‘Bir Kızıl Gonca’ kliplendi.

Farklı ses tınısı ve kendine has yorumuyla dikkat çeken Sezen Cin Özdemir: severek seslendirdiği, geçmişten günümüze uzanan ve her döneme hitap eden “Bir Kizil Gonca” adlı esere klip çekti.

Türk Müziği tarihinde özel bir yeri olan “Bir Kızıl Gonca”, ilk defa Sezen Cin Özdemir tarafından kliplendirildi.

Geçmişten günümüze uzanan “Bir Kızıl Gonca’nin ilk klibinin hikayesini anlatan Sezon Cin Ozdemir: ” Yarım asırdır her dönemde önemini korumuş olan bu değerli eseri seslendirirken, klibimizde de dönemier pras geçişlere yer vererek bu eserin zamansız olmasına dikkat çekmek istedik. Günümüze ait geçişte de yer alarak genç nesle günümüz kayıtlarıyla bu eseri ulaştırmayı hedefledik. Bir Kızıl Gonca benim için çok değerli bir şarkı olmakla birlikte, ilk defa klibini çekiyor olmak da ayrı bir mutluluk. Aynı zamanda albume adını veren eserin klibini umarım müzikseverler de beğenir.” sözleriyle duygularını dile getirdi.

Kiibin yönetmenliğini Kayhan Başoğlu, görüntü yönetmenliğini Taylan Adıyaman üstlenirken: video produksiyonu Parlakgöz Prodüksiyon tarafından yapıldı.

Sezen Cin Özdemir’in seslendirdiği sözü Melek Hiç, müziği Amir Ateş’e ait olan şarkinin düzenlemesini Ozan Tügen yoptı, müzik prodüksiyonunu ise Babojim istanbul üstlendi.

Çalışmada sanatçıya yaylı tanburdia Cenk Erdoğan, kanunda Turgut Ozüfler, uddo Efe Yaramis ve klavyede Ozon Tügen eşlik ediyor. Babajim Istanbul Stüdyoları’naa yapılan kayıtlan Ann Boykurt üstlenirken, miks Tarkan Gozübüyük, mastering ise Güven Ersoysal tarafından yapıldı

Bir Kızıl Gonca klibi, Babojim İstanbul YouTube kanalında yayımda.

likeheartlaughterwowsadangry
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Erişim engellendi !