Okan Oganer’den Yeni Single: “Birden” Yayında!

“Birden” bir aşk, bir geçmiş hikayesi…

Okan Oganer şarkıyı şu sözlerle anlatıyor:

“Seninleyken yaşadığım her şey; izin verdiğin sürece sana bağlıyım ve tüm zamanlarımı kapsadığını biliyorum. Bir daha olmayacak bu yok oluş, bu sessizlik.. Tutulmalı, hapsolmalı, hatta bile bile yanılacağımızı birlikte bir kere daha kokunu almalıyım. İzin ver..”

Okan Oganer, ikinci single çıkışı “Birden” ile yeniden ivme kazanıyor. 21 Mayıs’ta Bragi Productions etiketiyle tüm platformlarda yayınlanan tekli, güçlü gitar formlarıyla oldukça fazla dikkat çekiyor.

Okan Oganer, 2008- 2012 yılları arasında birçok ünlü ile ses mühendisliği projelerinde yer aldı. 2012 yılından sonra eğitim alanında da kendini geliştirerek ORFF eğitmenliği ve beden perküsyonu çalışmaları yaparak 2015 yılında ‘Yılın En iyi Meslek Ödülüne‘ layık görüldü. Bu süreç içerisinde kendi şarkılarını yapan sanatçının 2020 yılına kadar yayınlanmamış sayısız eseri bulunmakta. 2021 yılında stüdyosunu kurarak kendi kayıtlarını alarak genç yeteneklere de destek olmaya çalıştı. Mix – Mastering ve Kayıt alanında da hala farklı sanatçılar ile birlikte çalışıyor ve özellikle yetenekli genç sanatçılara pandemi süresinde mix, master, aranje konularında destek vermeye devam ediyor.

likeheartlaughterwowsadangry
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Erişim engellendi !