Nilüfer Yanya ile Bulutların Üzerinde Bir Yolculuk! “midnight sun”

Geçtiğimiz haftalarda yeni albümü PAINLESS’tan yayınladığı stabilise ile içimizi kıpır kıpır eden Londralı sanatçı, bugün de bir diğer parçasıyla bulutların üzerinde hissetmemizi sağlıyor.
 midnight sunATO Records eitketi ve Türkiye’de GRGDN Müzik temsilciliğiyle 19 Ocak 2022’de tüm dijital platformlarda yerini aldı!
One Direction‘dan Louis Tomlinson tarafından kurulan bir gruba katılma teklifini reddedip kendi müziğini geliştirmeye odaklanan Yanya, şarkısı için şöyle bir yorum yapıyor: “Şarkı, aşağı doğru düşmenin nasıl bir his olduğunu fark edip kendini o akışa bırakmakla ilgili. Lirikal olarak ‘gece doğan güneş’ imgesini, karanlıkta size yol gösteren bir ışığı ima ettiği için gerçekten seviyorum. Kanatlar ise özgürlük ve hafiflik gibi sembolleri temsil ediyor.”
Nilüfer Yanya ilk albümü “Miss Universe”ün, Pitchfork, Billboard, Stereogum, Consequence of Sound, The Guardian, MTV, Noisey, The Independent, Paste, Under the Radar, Dazed ve CLASH tarafından 2019’un en iyi albümlerinden biri seçilmesiyle büyük bir üne kavuşmuştu.
Ebeveynleri de görsel sanatçı olan Nilüfer Yanya‘nın yaratıcılığı her zaman kaderindeydi. Şimdi ise yaratıcı yolculuğunun bir sonraki aşamasına giriyor ve duygusal kırılganlığının derinliklerine doğru koşuyor. Hislerine cesurca ses verdiğini söyleyen Yanya’nın yeni albümü PAINLESS 4 Mart 2022’de yayınlanacak.
Ön sipariş ve ön kayıt için buraya tıklayınız.
PAINLESS’a ait şarkı listesi:
1. the dealer
2. L: R
3. shameless
4. stabilise
5. chase me
6. midnight sun
7. trouble
8. try
9. company
10. belong with you
11. the mystic
12. anotherlife
Daha detaylı bilgi için info@grgdn.com
Tüm dijital platformlara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
Sosyal medya:
likeheartlaughterwowsadangry
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Erişim engellendi !