Nasıl Yani’nin Yeni Single Çalışması “Özgürüz İkimiz de”, Bragi Productions Etiketiyle Tüm Dijital Platformlarda Yayında!  

Nasıl Yaninin Yeni Single Çalışması “Özgürüz İkimiz deBragi Productions Etiketiyle Tüm Dijital Platformlarda Yayında!

Her koşulda müzik yapmaya devam edeceğiz. Bu motto ile başladığımız geçtiğimiz bir buçuk senelik süreçte sahip olduğumuz karakterler ve yapmaktan büyük keyif aldığımız müziğimiz bir araya geldiğinde her birimiz için artık vazgeçemeyeceği bir arkadaşlık, iş ve keyif alanı oluşturduğumuzu fark ettik.

özgürüz ikimiz de” görmeden, duymadan ve hissetmeden sevdiklerinize yani sevginin gerçek anlamlarına ithafen yazılmış bir şarkıdır. Gökyüzüne bakınca bir yıldız parıltısının bize güzel haberler getirdiğini düşünüyorsak, sevginin gerçek anlamlarını bulmaya çok yaklaşmışız demektir.

 

Nasıl Yani, sözleri ve müziği ile dinleyicisinde yarattığı ilk duygusal etkiyi uzun süreler korumayı hedefleyen ve söz-müzik-karakter üçlüsünde diretilen doktrinleri aşmak için sınırları zorlayan; bas gitarda Onur Kerem Özmen’ in, elektro gitarda Mehmet Dilşad Peker’in, davulda Tolga Kaya’nın, klavyede Yağmur Kerestecioğlu’nun ve vokalde Berkay İlhan’ın bulunduğu alternatif bir müzik grubu olarak müzikal yolculuklarına devam ediyor.

 

Tüm Dijital Platformlarda Dinlemek İçin: https://orcd.co/nasilyaniozguruzikimizde

 

 

likeheartlaughterwowsadangry
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Erişim engellendi !