Modern Primat, dördüncü teklisi Kayıp’ı yayınladı.

Modern Primat, dördüncü teklisi Kayıp’ı yayınladı. ”Kayıp” parçasına artık tüm dijital platformlardan ve Youtube üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kendimizi birden kaybolmuş, yalnız ve umutsuz hissettiğimiz anlar olur. Hafif yağmurlu bir havada, uçurumun kenarında sert rüzgarlar sizi döverken aklınızdan geçenlerin sonsuz bir boşluğa gömülmesidir “Kayıp” parçası. Grup üyeleri, Kayıp’ı akustik Grunge Rock parçası olarak tanımlamaktadır
Grup Elemanları:
Vokal: Erdem Filiz
Gitar: Çağlar Özgür Toka
Bas Gitar: Can Bayri
Davul: Umutcan Akmaz
Modern Primat Biyografi
2021 yılının ilk çeyreğinde İstanbul’da kurulduk. Öncesinde farklı isimlerle ve gruplarla da olsa birlikteliğimiz bulunuyordu. Bir gün içimizdeki Grunge ve Hard Rock ateşi yandı. Dedik ki ”Neden olmasın?”.
Yaklaşık bir buçuk senedir birlikte müzik yapıyoruz. Birkaç defa konser girişimlerimiz oldu. Lakin hepsinde pandemi önümüze bir ket vurdu. Bu yüzden son 9 ayımızı tamamen üretime adadık. Karşılığında 4 bestemizi tamamladık. Yakın zamanda üzerinde çalıştığımız 3 bestemizi daha tamamlayacağız.
Etkilendiğimiz sanatçılar oldukça fazla. O yüzden türler üzerinden gitmek daha doğru olacak. Temel olarak Hard Rock ve Grunge Rock diyebiliriz. Bunların yanı sıra Psychedelic Rock-Stoner Rock gibi bir alt türlere de yavaş yavaş ilgimiz ve algımız kaymakta. Bir bütün halinde, sentez bir müzik yapmayı amaçlıyoruz. Tekdüze işler her zaman yapıldı. Bunları biraz kırıp, sizi olduğu gibi kendimizi de şaşırtmak istiyoruz.
Cover ve bestelerimizin olduğu setlistimizi en kısa sürede tamamlayarak, özlediğimiz sahnelere döneceğiz.
likeheartlaughterwowsadangry
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Erişim engellendi !