Kriz Masası, “Üşüyorum” teklisi ile üretime hız kesmeden devam ediyor!

1 Ocak 2021’de yayınlamış olduğumuz ilk single’ımız R.U.H. parçamızın ardından 25 Şubat 2022’de Üşüyorum’u bu sefer klipli olarak da olarak yayınlamış bulunuyoruz. Ülkemizde yaşanan trajik ve üzücü olaylara kayıtsız kalamayan KRİZ MASASI grubunun insanın içindeki derinliklerin, kaosun ve hiçlik hissinin anlatıldığı ve bestelenmesi uzun süren ikinci teklisi ÜŞÜYORUM ‘da her insanın kendinden birşeyler bulabileceğine inandığı bestesidir

Grup,

Sözleri uzun yıllar önce yazılmış ve son 2 senede şimdiki halini almış Üşüyorum bestesi kaotik ve karmaşık bir hava katılarak  yayınlanmıştır.

Söz Müzik: Fatih Gökburun

Düzenleme: Kriz Masası

Mix,Mastering: Erhan Kabakçı

Stüdyo: JamSessions, Kadıköy

Yönetmen: Ümit Çapa

1 Ocak 2021 tarihinde ilk single’ımız R.U.H.’u yayınladıktan sonra, Ağustos 2021’de ikinci şarkımız Üşüyorum’un kaydına girdik. Şarkının kaydı JamSessions Kadıköy stüdyosunda alınmış olup,kayıt, mix ve mastering işleri Erhan Kabakçı tarafından yapılmıştır.   R.U.H’ta da olduğu gibi bu şarkının söz ve müziği vokalimiz Fatih Gökburun’a düzenlemesi de grubumuz Kriz Masası’na aittir. Bu şarkı aynı zamanda grubumuzun klibi olan ilk şarkısıdır. Klip için RadyoMod’da program yapan Ümit Çapa(Kilza) ile çalıştık. Kilza klibin kurgu, çekim ve montajında rol aldı. Single’ımızın kapak fotoğrafını Tufan Cevahirci çekmiş olup aynı zamanda editleme sürecinde de katkıda bulunmuştur. 

Biyografi:

Kriz Masası; Şubat 2018’ de kurulmuş vokalist Fatih Gökburun, gitarist Ekrem Köksal, bas gitarist Ali Rıza Ertuğrul ve davulcu Aydın Koç’dan oluşan bir Türk Rock grubudur.

İstanbul’da çeşitli mekanlarda sahne almış ve aynı anda beste çalışmalarına yoğunlaşan grup 2021’in ilk dakikalarında ilk teklileri olan R.U.H.’u, 25 Şubat 2022 tarihinde de ikinci teklileri ”Üşüyorum”u  yayınlamışlardır.

Sosyal medya ve dijital platform linkleri:

Spotify

Apple music

İnstagram

Facebook

Twitter

Youtube

likeheartlaughterwowsadangry
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Erişim engellendi !