Fenomen şarkıların grubu Koridor’dan yeni tekli yayında: ÖLDÜĞÜM YALANDIR

2006 yılında çıkardıkları “Senin O Gözlerin Var Ya” isimli şarkılarıyla sevenlerinin kalbinde taht kuran Grup Koridor uzun bir aradan sonra “Üzülmedim ki” adlı cover şarkıları ile yeniden müzik dünyasına merhaba dedi ve sevenleriyle özlem gidermiş oldu.

Hız kesmeden şarkı üretimine devam eden Koridor, bu kez söz ve müziği grubun solisti Tolga Atkın’a ait olan ve aranjesini Serdar Öztop’un yaptığı duygusal şarkı “Öldüğüm Yalandır” ile hasret çekenlerin duygularına tercüman olacak. Şarkının içinde yer alan ve kalplere dokunan şiirin sözleri İzzet Ecevit Göllü’ye ait.

İmre Haydaroğlu tarafından Şile’de çekilen ve etkileyici görüntülerden oluşan klip ve şarkı Sinan Toprak Production etiketiyle tüm dijital müzik platformlarındaki yerini aldı.

Grup Koridor Hakkında

Türkiye’den Almanya’ya işçi olarak giden ailenin ikinci çocuğu olarak dünyaya gelen Tolga Atkın’ın müzik tutkusu çocukluk yıllarında şarkılara süpürgeyle eşlik ederek başladı. Zorlu hayat şartları müzik eğitimi almasına engel olsa da, ilk enstrümanını araba yıkamacısında çalışmaya başlayarak biriktirdiği paralarla alan Atkın, ilk bestesini 16 yaşında yapmıştır. İlhan İrem hayranı olan sanatçı, İlhan İrem’in en sevdiği şarkılardan biri olan,” Merhaba Koridor” un etkisiyle, “Grup Koridor” ismini kullanmış ve “Senin O Gözlerin Var ya” adlı şarkı bu isimle radyoda yayınlanmaya başlamıştır.

  • 2007 yılında “Senin O gözlerin Var ya” Boğaziçi Müzik Yapım etiketiyle yayınlandı ve 2008 yılında Müyap Müzik Ödülleri’nde, dijital alanda yapılan satışlar sonucu şarkı, ödüle layık görüldü.
  • 2009 yılında Seyhan müzik etiketiyle, “Ölmem mi” albümü,
  • 2010 yılında, Elenor müzik etiketiyle, “Tanrım” albümü,
  •  2013 yılında, Cinan müzik etiketiyle, “Nerde Kalmıştık” albümü,
  • 2016-2020 yılları arasında, KYMY Production etiketiyle, “Senin O Gözlerin Var ya akustik”, “Aşk ve Şarap” ve “Ölüm Yıl Dönümü” teklileri müzik piyasasında ki yerlerini alır.
  • 2022 yılında Sinan Toprak Production etiketiyle, “Üzülmedim Ki” yayınlandı. 
likeheartlaughterwowsadangry
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Erişim engellendi !