Ezgi Dilan Balcı ve Seçkin Taygun Aydoğan ‘dan Yeni Tekli

Kasım ayında çıkan ilk teklisi “İstanbul” ile dinleyicilerin beğenisini toplayan Ezgi Dilan Balcı ve aynı şarkının aranjörlüğünü de üstlenen Seçkin Taygun Aydoğan düet yaptıkları yeni şarkılarını dinleyicileriyle buluşturuyor. Kendilerine özgü tarzlarıyla dikkat çeken ikili 4 Mart’ta yayınlanacak yeni teklileri “Bizden Bilsinler” ile özlem duygusunun en güzel tınısını paylaşıyor.

Moon Stage etiketiyle çıkış yapan teklinin sözleri Bulut Yayla’ya, bestesi Seçkin Taygun Aydoğan’a düzenlemesi ise Ezgi Dilan Balcı’ya ait. Seçkin Taygun Aydoğan yeni teklilerini şu sözlerle anlatıyor: “Bulut sözleri bize getirdiğinde gördük ki sözler duygusuyla, derinliğiyle zaten çok şey anlatıyordu. Bestelemek ve bunu hissederek aktarmak çok zor olmadı. Bizden Bilsinler, özlemi tatmış herkese tanıdığı, bildiği, bir yerlerden anımsadığı bir ezgi gibi gelecek.”

Parçanın aranjörlüğünü ve solistliğini üstlenen Ezgi Dilan Balcı ise şarkıyı oluştururken herkesin ortak paydada uyum içinde çalıştığına değinerek şöyle devam etti; “Sanatın, üretkenliği ve yaratıcılığı besleyen damarından yararlanmaya çalışıyoruz. Umarım yeni ve kalıcı eserler yaratmayı başarır ve şarkılarımızla dinleyenlerin gönlünde bir yer ediniriz”

likeheartlaughterwowsadangry
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Erişim engellendi !