Evet zor zamanlar yaşıyoruz ama bu olanlar bizi boğamayacak – Earonics’ten yeni tekli

Son iki yıl herkes için oldukça zorlu geçti. Pandemiyle iyice artan ekonomik kriz, savaşlar, depremler, yangınlar ve pek çok toplumsal olay adeta sel gibi hepimizi sildi süpürdü. Earonics ise yeni teklisi “All These Won’t Be Able To Drown Me” ile son yıllarda tüm bu olanlar beni boğamayacak diyor. 

Şarkı mini müzikal gibi içerisinde çok farklı sahneler taşıyor. Önce son yıllarda gerçekleşen felaketler anlatılıyor. Daha sonra pandemi, virüsün tüm dünyaya yayılması ve sokağa çıkma yasağı anlatılırken şarkı birden yükselip dinleyiciye her şeye rağmen boğulmaması için umut aşılamaya çalışıyor.

 

Teklinin kapağında ise bu konuyla ilgili bir ironi yapılmış. Tüm bu yangın ve felaket içerisinde yüzünde iyimser gülümsemesiyle yüzmeye devam eden bir ördek. Evet bu ördek o felaketin içerisinde batmamış olabilir ama yanıyor! Tam bizim halimiz. Bulunduğumuz coğrafya tam bir yangın yeri ve bizlerde yanmamıza bakmadan batmadığımıza ve boğulmadığımıza seviniyoruz ve tüm iyimserliğimizle bir şeyler üretmeye çalışıyoruz. 

Şarkıyı aşağıdaki linklerden dinleyebilir veya klibini izleyebilirsiniz

Spotify

Apple music

Şarkının Künyesi:

Müzik: Earonics

Vokal: Erdem Filiz 

Gitar: Serkan Güçlü 

Bass: Abdullah Günay 

Davul: Barış Can Çelik 

Sözler: Serkan Güçlü 

Mixing: Mertkan Ozkan

Mastering: Pieter Snapper 

likeheartlaughterwowsadangry
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Erişim engellendi !