EKİN TUTKUN’dan “AKLIM KARIŞIYOR”

Ekin Tutkun’un yeni şarkısı “Aklım Karışıyor” OnAir Sahne aracılığı ile tüm dijital müzik platformlarında dinleyicilerle buluştu.

Sadece bir oda içinde yaşanabilecekler ve genel tabirler üzerine yazılan sözlerin gecenin üçünde yapılan beste ile buluştuğu şarkı “Aklım Karışıyor”u şarkının yazarı ve yorumcusu Ekin Tutkun şöyle anlatıyor: “Kısa, öz, etkileyici ve kapalı sözlerle melodinin buluşması”. Genelde şarkıların hep sahipleri olduğu düşünülür ama bu şarkının bir ilham kaynağı ya da sözlerinin ulaştığı biri olmadığını belirten genç müzisyen Peyk ve Redd müziklerinden çok etkilendiğini de sözlerine ekliyor.

Aklım Karışıyor’a klip
Şarkının klibini de kendi imkanlarıyla hazırlayan Ekin Tutkun’a bu konuda kız arkadaşı çok yardımcı olmuş. Sade ve etkili klibi biraz da saykodelik oldurmaya çalışmış Ekin.

Müzisyenler için Bağımsız Müzik
Bağımsız müzik ve bağımsız müzisyenlerle ilgili deneyimlerine değinen Ekin Tutkun için OnAir Sahne bambaşka bir deneyim olmuş:
“Bağımsız müziği ve müzisyenler topluluğunu Onair ile tanıdım. Şahsen benden hiçbir beklenti olmadan benim için bu kadar çabalayan bir yapılanma olduğunu öğrenince hemen iletişime geçtim fakat o zaman başka bir anlaşmam vardı. Biter bitmez de OnAir ile başladık. Umarım güzel şeyler yaparız. Herhangi bir plak şirketinden teklif alsam dahi OnAir Sahne gibi güzel yürekli olamayacaklarını düşünüyorum o yüzden kalemim yazdıkça sesim elverdikçe OnAir ‘in üyesi olmaya devam edeceğim. Diğer bağımsız müzik örneği ise “Olta” projesi bir gün o albüme de katılmak istiyorum. Çünkü bu konuda da OnAir Sahne beni destekliyor. Bu duygu paha biçilemez. Kendine güvenen her müzisyenin OnAir Sahneye başvuru yapmasını öneriyorum.”

Aynı zamanda müzik öğretmenliği bölümü öğrencisi de olan Ekin Tutkun da her müzisyen gibi pandeminin bitmesini ve yaşadığı Bodrum ve çevresinde sevdiği sahnelere bir an önce dönmeyi istiyor.

Ekin Tutkun Biyografi 

22/09/1994 Zonguldak doğumlu olan Serdar Ekin Tutkun, 3 yaşına kadar Bartın’da kaldıktan sonra ailesi ile birlikte İzmit’e taşındı. İlkokul ve ortaokulda korolara ve konserlere katıldı. Müzik öğretmeni tarafından keşfedilip, lise öğrenimine Kocaeli Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümünde devam etti. Genç müzisyen şu an Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Güzel Sanatlar Eğitimi Müzik Öğretmenliği bölümü öğrencisi.


Ekin Tutkun’un çıkış şarkısı “Aklım Karışıyor”u tüm dijital platformlardan dinleyebilir, klibini OnAir Sahne YouTube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

EKİN TUTKUN Dijital Platformlar:

Spotify

Apple music

Youtube music

EKİN TUTKUN Sosyal Medya:

Twitter

İnstagram

likeheartlaughterwowsadangry
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Erişim engellendi !