Cankoray’ın Yeni Albümü ‘Ömür Dediğin’ Rakun Müzik Etiketiyle Yayımlandı

9 şarkılık yeni albümü ‘Ömür Dediğin’i pandemi sürecinde tamamlayan sanatçı, albümde yer alan ‘Kaç Aşk Var Ki’yi de klibiyle aynı gün dinleyiciyle buluşturmanın heyecanını yaşıyor.
 
Aralarında söz ve müziği sanatçıya ait olan şarkılarla birlikte Aşık Veysel külliyatından ‘Hiçbir Türlü Bulamadım Ben Beni’, daha önce tekli olarak yayımladığı Cem Koray’ın unutulmaz şarkısı ‘Ömrüm’ ve Neşet Ertaş’ın sevilen türküsü ‘Ahirim Sensin’ de bulunuyor.  
 
Yeni albümünden ve kendisinden; “Modern yaşamın içinde, sıkışıp kalan insanlar olduk. Hayatımızda olan bir çok şey artık tek kullanımlık. Bir eşyaya bile büyük anlamlar yüklerken, artık hayatımızda olan bir çok şeyin içini boşaltıp anlamsızlaştırıyoruz. Ardından yenilerini, daha sonra  da daha ve en yenilerini isteyen bir ömürde savrulup duruyoruz. 

Tam da bu konu başlığının altında duygularımızı da, hayatımızın bir noktasında dokunan ve hiç unutulmaz olarak düşündüğümüz şarkıları da o kadar hızlı tüketiyoruz. 
 
Böyle olmasaydı isteğimdendir ki, çalınan her enstrümanın kendi akustiğindeki samimiyeti, yüreğe dokunuşunu hissettirelim ve geleceğe bir hatıra daha bırakalım istedim.’’  diyerek bahsediyor.
 
Rakun Müzik etiketiyle daha önce tekli olarak yayımlanan ‘Birden’ ve ‘Ömrüm’ün de olduğu ‘Ömür Dediğin’ şimdi tüm dijital platformlarda yayında!

likeheartlaughterwowsadangry
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Erişim engellendi !