Brutal vokalleri farklı sahne şovları ve ilk teklileri “CÜRET” ile küllerinden tekrar doğan bir rock grubu…AltGeçit

Brutal vokalleri farklı sahne şovları ve ilk teklileri “CÜRET” ile küllerinden tekrar doğan bir rock grubu…
                AltGeçit
Uzun zaman cover parçalarla sahne almış AlGeçit şimdilerde  “CÜRET” ismini verdikleri ilk teklileriyle Spotify Netd Itunes ve tüm dijital platformlarda boy gösteriyor.
Kısa film tadında çekilen klipleri güçlü brutal vokalleri Raspawn ve Oze’nin rap performanslarıyla “CÜRET” her düştüğünde daha güçlü ayaklanmayı telkin veriyor.
Yaz sonuna kadar 5 klip daha yayınlamak istediklerini belirten grup Covid 19 kısıtlamalarının bitmesiyle konserlerine başlayacakalarını belirtiyor.
Biyografi
2013 yılında (Solist) Burak İnci tarafından projelendirilmiş (Gitarist) Tolgahan Kaymaz ile tanışıldıktan sonra şekillenmiş ve müzik hayatına başlamıştır. O dönemde davulda ve bas gitarda başka isimlerin yer aldığı grup kısa sürede bi çok yerde çalmış grup üyelerinin başka şehirlere taşınma kararı üzerine askıya alınmıştır. 2019 yılında yeniden (gitarist) Tolgahan Kaymaz ve (solist) Burak İnci grubun simdiki klavyecisi Berk Tahtasız ile tanıştıktan sonra grubu yeniden ayaklandırmaya karar vermişlerdir. Genel olarak cover çalan kendi şarkıları içinde çalışmalarını sürdüren grup Nu- Metal Rock , Alternatif Metal,Endüstriyel Rock  tarzlarında müzik yapmaktadır. Müziğinin dışında sahne görsellerine de önem veren grup kendi şarkıları için stüdyo çalışmalarını sürdürüyor.
Solist: Burak İnci
Klavye:Berk Tahtasız
Davul:Tolga Kaser
Elektro Gitar: Metehan Yüksel
Bas Gitar:Tolgahan Kaymaz
likeheartlaughterwowsadangry
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Erişim engellendi !