Alternatif sahnenin yeni ismi Selin Çıngır’dan ikinci tekli “Günebakan” yayında!

2022 yılına “Senin Rüyalarında” adlı çıkış şarkısıyla giriş yapan Selin Çıngır, “Günebakan” ile ikinci kez dinleyicisiyle buluşuyor.

“Günebakan” Avrupa Müzik etiketiyle 4 Mart Cuma gecesi tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Sözü kendisine, müziği ise Tunç Aydoğmuş ile ortak çalışma olan “Günebakan”, metaforik ve dolaylı bir anlatımın kullandığı yumuşak bir beste. Sözlerde masalsı bir hissiyat bırakmayı arzulayan Selin, kendi iç dünyasında ve tüm hem cinslerinde görmeyi beklediği duruşu günebakan çiçeği ile özdeşleştirmiştir. Gece ve gündüzün aydınlık ve karanlığına ithafen yüzünü her daim güneşe dönmeye çağırıyor. Şarkının düzenlemesinde Aydoğmuş’a Cüneyt Çakal eşlik ederken kapak görselinde ise Erdem Yonar imzası yer alıyor.

 

Selin Çıngır Hakkında

2018 yılında müzik eğitimi almak için yerleştiği Çanakkale’de ilk müzikal çalışmalarına başlayan Eskişehir doğumlu Selin Çıngır, kendisi gibi müzisyen Tunç Aydoğmuş ile yolları kesiştiğinde söz ve bestelerini yayınlamaya karar vererek harekete geçti. “Senin Rüyalarında” adlı şarkısıyla Türkiye’nin en popüler dijital müzik listelerinde yer alan Çıngır, üretimlerine devam ediyor.

 

 

likeheartlaughterwowsadangry
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Erişim engellendi !