02.12.2021 tarihinde Desecrate grubunun Wormholedeath etiketiyle yayınlanan KINGDOM albümünün 3. videosu ”FTS” Wormholedeath label resmi YouTube kanalından yayınlandı.

02.12.2021 tarihinde  Desecrate grubunun  Wormholedeath etiketiyle yayınlanan KINGDOM albümünün 3. videosu ”FTS”  Wormholedeath label resmi YouTube kanalından yayınlandı. Grubun daha önce albümün açılış şarkısı olan ”Narcissus” ve albümün protest tavrını açıkça ortaya koyan ”Chaos” şarkısının video klibinden  sonra  ”FTS” şarkısının klibi şu açıklama ile yayına girdi:

”Dünyanın her tarafında insanlar acı çekiyor ve sömürenler ve sömürülenler olarak iki gruba ayrılıyor. Dünyanın her gün daha fazla para için katledilmesine göz yumuluyor. Yok edilen dünya, ayrıştırılmış insanlar, kokuşmuş bir sistem var. Bu sistemin karşısında olan herkesin, Bu katliamın karşısında olmayanlara haykırması gereken tek cümle vardır. FUCK THE SYSTEM”

Ayrıca bir distributörlük haberi de şu açıklama ile duyurulmuştur:

”Wormholedeath Records (Carlo Bellotti Publishing)  etiketiyle tüm dünyada yayınlanan Kingdom albümünün Avrupa’daki distributörleri arasına Metalgate’te katılmış olup  Çekya ve Sırbistan’da fiziki kopya dağıtımına ve satışına başlamıştır.

 

 

Türkiye’nin Melodik Death Metal gruplarından Desecrate,  ikinci stüdyo albümü ‘Kingdom’ı 17.07.2020 tarihinde Italyan Bağımsız Plak Şirketi Wormholedeath Records etiketiyle yayınladı.

Albüm yayınlandığı tarihten itibaren Pavillon666.fr , Metal-Temple.com, Inside_the_Darkness gibi birçok sitede olumlu kritikler almış, başta Ingiltere olmak üzere, Fransa, Ispanya, Iskoçya, Hollanda, Portekiz, Meksika ve Yeni Zelanda’da hem karasal hem de online yayın yapan birçok radyo programında dinleyiciler ile buluştu.

‘Kingdom’ albümü 21 Haziran 2021 tarihinde Wormholedeath Japan etiketiyle Japonca hazırlanmış kapak görseli ile cd formatında Japonya’da satışa sunuldu.

Albüm cd versiyon satış distribütörleri; Avrupa için Goodfellas distribution ve Metalgate distribution, Benalux için Helldiest Distribution, Japonya için Diskunion for Japan distribution, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkeler için Aural Music Distribution.

Albüme başta Spotify, Apple Music, Deezer, Amazon Music olmak üzere bütün dijital platformlardan erişebilirsiniz.

 

 

Biyografi

 

Desecrate 2005 yılında Oğuz Bulgurlular ve Akcan Ergin tarafından kuruldu. 2006 yılında 4 parçalık Gods Are Crying adlı bir demo yayınlayan grup 2009 yılında aynı isimle bir E.P. yayınladı. 2016 yılında Black Mask, 2017 yılında Schizophrenia ve2018 yılında War isimli 3 single yayınlayan grup aynı sene Schizophrenia isimli bir de albüm yayınladı. Konser playlistleri kendi şarkılarından oluşan Desecrate’in son kadrosu; Oktay Demirci (Vokal) Oğuz BULGURLULAR (Gitar), Batuhan BULGURLULAR (Gitar), Vahit TANIK (BASS) ve Akcan ERGİN (Davul)’den oluşmaktadır.

1-Narcissus

2-Chaos

3-FTS

4-Loneliness is the Kingdom

5-Warchant

6-Cold of Death

7-Shadows Witch

8-My Darkness

http://www.desecrateofficial.com

Desecrate – Narcissus (Lyric video) :

https://www.youtube.com/watch?

v=il0FDNPHeBM

Desecrate-Chaos

https://www.youtube.com/watch?v=482BXE8tMxs

Desecrate – Schizophrenia:

İnstagram

Facebook

Albümü dinlemek için (Spotify, Apple, Deezer,Amazon) :

https://orcd.co/wb1kdmx

 

likeheartlaughterwowsadangry
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Erişim engellendi !